Opinie

Widać, że się znają na tym co sprzedają, a z tym dziś różnie bywa w sklepach i można się naciąć. Miałem obawy, co do ułożenia podłogi winylowej do kuchni, ale świetnie się sprawdza. Polecam firmę Eko-Parkiet z pełną odpowiedzialnością!

Robert Dziryszyński

Mają bardzo duży wybór podłóg laminowanych, a do tego dedykowane listwy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu w firmie Eko-Parkiet.

Pan Łukasz

Zamówiliśmy z mężem podłogi drewniane do salonu i pokoi w naszym domu. Na początku miały to być podłogi w zupełnie innych odcieniach, po rozmowie z właścicielem i montażu faktycznie muszę przyznać, że zmiana odcieni wyszła na lepsze. Jesteśmy zadowoleni i mogę polecić tą firmę.

Anna Jaroszewska

Pełen profesjonalizm, cierpliwość, serdeczność i otwartość na potrzeby klienta już od pierwszego kontaktu w sklepie. Jakość wykonanej obsługi również na najwyższym poziomie. Takich montażystów jak p Sławek ze świecą dziś szukać!

Pani Magdalena

Polecam w szczególności za jakoś wykonanej usługi, ale także za bezproblemowy i szybki kontakt. Chcesz mieć piękny parkiet to skorzystaj z usług tej firmy!

Adam